Pomóżmy artystce ze Szklarskiej Poręby wydać książkę

, , , , ,

Ludmiła Riabkowa to znana artystka ze Szklarskiej Poręby. Od lat marzy o wydaniu albumu malarsko-literackiego pt. ,,O domu”. Na ten cel utworzona została zrzutka. 

,,O domu” to album, opowiedziany słowem i rysunkiem przez Ludmiłę Riabkową, artystkę pochodzącą z Rosji, która od trzydziestu lat mieszka w Szklarskiej Porębie. Swoje wspomnienia opisuje w sposób szczery i autentyczny.

,,Czym byśmy byli bez ludzi słyszących, widzących, czujących? Bez ich empatii i wsparcia? Dziękuję za spotkanie owych na mojej drodze. Tę drogę, trudnych wyborów i głębokich doświadczeń, namalowałam i opisałam. Niewiele brakuje, by malarsko-literacki autoportret ukazał się drukiem.” – mówi Ludmiła Riabkowa.

Autorka dodaje, z jakich powodów warto wesprzeć jej projekt: ,,Dlaczego publikacja O Domu jest tak ważna, byście chcieli wydać nań pieniądze? Bo to człowiecza historia o dążeniu do domu, który dał mi schron w trudnych, brutalnych czasach. Dzielę się nią z Wami, byście także, jak ja, znaleźli swój najcudowniejszy zakątek świata. Byście mogli, jak ja, w nim pozostać. Byście mogli, jak ja, odczuwać niezwykle głęboką więź, czerpiąc zeń siłę do pokonywania wszelkich przeciwności.”

Wydanie książki zaplanowane jest na 15 grudnia 2023 r. w Szklarskiej Porębie.

Dla wspierających autorka przygotowała: zakładkę do książki autorstwa artystki za wpłatę do 50 zł, pocztówkę autorstwa Ludmiły Riabkowej za wpłatę od 50 do 150 zł, pocztówkę  z autografem autorstwa pisarki za wpłatę od 150 zł do 500 zł, ręcznie wykonaną pracę w technice papier tempera za wpłatę od 500 zł do 1000 zł, a także pejzaż na płótnie o wymiarach 30 X 24 cm za wpłatę powyżej 2000 zł.

O DOMU – wydanie albumu malarsko – literacki… | zrzutka.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *