Pestka Festival Teatrów i Kultury Awangardowej! [RE]ZYDENCJE

, , , , ,

Zapraszamy na Pestka Festival festiwal teatrów i kultury awangardowej! [RE]ZYDENCJE.

Gotowi na niepowtarzalne doznania artystyczne? Od 30 kwietnia do 4 maja 2024 roku w Jeleniej Górze, czeka na Was wyjątkowy festiwal pełen nowatorskich spektakli i eksperymentów kulturalnych!

 

Przygotujcie się na niezapomniane przeżycia teatralne, które rozświetlą Wasze zmysły i poruszą wyobraźnię. PESTKA to nie tylko spektakle, to także spotkania z artystami, warsztaty, koncerty, wykłady oraz wiele innych atrakcji, które przeniosą Was w świat sztuki w nowoczesnym wydaniu.

 

5 kwietnia zaprezentujemy Państwu cały program festiwalu! Zapraszamy wtedy na nasze social media oraz na stronie www.festivalpestka.pl

 

Aby zapewnić sobie miejsce na wybranych wydarzeniach, pamiętajcie o odebraniu wejściówek. Ich dystrybucja rozpocznie się 10 kwietnia o godzinie 13:00, wyłącznie stacjonarnie w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30.

 

W tym roku jedno osoba może pobrać maksymalnie dwie wejściówki na poszczególne wydarzenia. Prosimy wziąć to pod uwagę podczas przyjścia do naszej kasy. Prosimy również o zapoznanie się z programem festiwalu i wybranie wydarzeń, na które jesteście pewni, że przyjdziecie. Nie wydajemy pakietu “na wszystko”. Przemyślcie!

 

Nie przegapcie szansy na doświadczenie sztuki w zupełnie nowej odsłonie! Do zobaczenia na PESTKA festiwalu!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Box3 baner duży - prostokąt