Bezpieczne Wakacje

Na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze zainaugurowano coroczną akcję edukacyjno-prewencyjną „Bezpieczne Wakacje”.

Wydarzenie, organizowane przez Straż Miejską we współpracy z lokalnymi służbami mundurowymi, ma na celu edukację dzieci i młodzieży w zakresie unikania zagrożeń podczas letniego wypoczynku.

W tegorocznej edycji po raz pierwszy wzięła udział zaprzyjaźniona policja miejska z czeskiego Trutnova.

Uczestnicy mogli zapoznać się ze sprzętem ratowniczym oraz wziąć udział w prelekcjach GOPR, Straży Pożarnej, Policji, KPN i Nadleśnictwa Śnieżka dotyczących bezpieczeństwa w górach, nad wodą, na drodze oraz w lesie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *