Podpisano umowę na buowę remizy w Podgórzynie

Po czterech latach przygotowań udało się podpisa umowę na budowę centrum społecznego w Podgórzynie ,którego sercem bedzie nowoeczna remiza OSP. – Wkraczamy w XXI wiek- mówią druhowie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *